O mDecor


mDecor Sp. z o.o. HURTOWNIA FIRAN, ZASŁON I TKANIN DEKORACYJNYCH jest przedsiębiorstwem handlowym utworzonym w 2003 roku. Jest jedną z wiodących firm w branży tekstylnej wyspecjalizowaną w tkaninach dekoracyjnych, firanach i zasłonach. Przez ponad 10 lat rozwoju stworzyliśmy dużą i stabilną firmę, ze sprzedażą na terytorium całej Polski. mDecor jest bezpośrednim importerem dzięki czemu oferuje swoim klientom unikalne, nowoczesne wzornictwo, doskonałą jakość w bardzo atrakcyjnych cenach.

Zapotrzebowania dzisiejszego rynku jak i Klientów wymagają wysokich standardów. Jakość, wzornictwo, konkurencyjność cenowa i dostawy w krótkim czasie to główne zadania jakie przed sobą stawiamy.

W pażdzierniku 2012 roku stworzylismy dla naszych wyjątkowych klientów NOWĄ KOLEKCJE KUPONOWĄ mDecor exclusiv do obejrzenia TYLKO w wybranych specjalistycznych salonach firan i zasłon na terenie CAŁEJ Polski.

W maju tego roku przenieśliśmy hurtownię do nowej siedziby w miejscowości WOLA KOSZUCKA PARCELE 25C.
Od czterech lat w SŁUPCY posiadamy swój sklep firmowy STUDIO DEKORACJI OKIEN mDecor.

Mając świadomość wysokich wymagań klientów i podążając za nimi, rozwijamy się, dopasowujemy się do wymagań rynku, by osiągać najlepsze rezultaty i dawać satysfakcję naszym Klientom.